Epilight New Skin Clinic

3.8
(47)

Epilight New Skin Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 54 Rodney St, Liverpool – United Kingdom

Telefon : 0151 709 0099

Epilight New Skin Clinic Yol Tarifi

Epilight New Skin Clinic

Epilight New Skin Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 54 Rodney St, Liverpool – United Kingdom olan Epilight New Skin Clinic, işletmesine 0151 709 0099 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epilight New Skin Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epilight New Skin Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epilight New Skin Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epilight New Skin Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epilight New Skin Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epilight New Skin Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epilight New Skin Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epilight New Skin Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epilight New Skin Clinic Yorumları

  1. Klinikte aldığım tedavilerin sonucundan son derece memnunum. Gerçekten iyi bakıldım ve her randevuda olabildiğince rahat hissetmemi sağladım. Sivilce izi için C02 lazer ameliyatı oldum ve şimdiye kadarki sonuçlar harika oldu, son randevum sadece bugün olduğu için kursumun cildimi iyileştirmek için yaptıklarının tam etkisini hala deneyimliyorum, ancak şimdiden şimdiye kadar fark ile ayın üzerinde.
    Tedavilerim, çok deneyimli ve tedavi seçenekleri hakkında geniş bilgiye sahip olan Linda tarafından uygulandı. Linda bir mükemmeliyetçiden başka bir şey değil ve tedavimi alırken beklentilerimin ötesine geçti.
    Özetle, bu kliniği yeterince tavsiye edemedim. Epilight yeni cilt kliniğinin sunduğu tedavileri düşünen herkes için, daha iyi bir yer bulamayacağınız için başka yere bakmayın.
    Görünüşüme olan güvenimi tazelediğiniz için teşekkür ederim.

  2. Bu, bulunduğum herhangi bir yer hakkında yayınladığım ilk kötü inceleme. Ancak şunu söylemeliyim ki lazerle dövme sildirmeye gitmeyin. Her yerde ücretsiz danışmanlık hizmeti verildiğinde 50 sterlinlik test yamasından habersizdim. Personel, birden fazla farklı ayarı denerken ve makineyle uğraşırken ne yaptığını bilmiyordu ve makine bozuk gibi görünüyordu ve aynı noktada test yapıyordu. Ne tedavi öncesi ne de bakım sonrası bacağıma antiseptik uygulanmadı. Daha önce lazerle dövme sildirdim ve hiç böyle olmamıştı. Cildimi paramparça etti, yaktı, acıttı ve morardı. Kendimi ihlal edilmiş hissettim ve eve giderken nasıl gittiği konusunda son derece üzgündüm. Başta lazerin bacağımda çalışmadığı zamanlarda bile devam etmek için kendimi rahatsız ve baskı altında hissettim. Web sitelerinde iade politikası koşullarında belirtilmiş olmasına rağmen, tedaviye devam etmemenin geri ödemesinin nasıl bir tepki ile sonuçlandığının reddedilmesi, hastanın tepki vermesi durumunda geri ödemeyi kabul ederler. Çok profesyonelce ve tatmin edici olmayan hizmet.

Comments are closed.