Erase Spa

4.7
(185)

Erase Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 358 7th Ave Ste 4, New York – USA

Telefon : (212) 379-6558

Erase Spa Yol Tarifi

Erase Spa

Erase Spa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 358 7th Ave Ste 4, New York – USA olan Erase Spa, işletmesine (212) 379-6558 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erase Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Erase Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Erase Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Erase Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Erase Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Erase Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Erase Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Erase Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 185

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Erase Spa Yorumları

  1. Bu yüzden çene bölgem için üç lazer epilasyon tedavisi satın alıyorum. Resepsiyonist, gerçekten güzel ve yararlı oldu. Lazer epilasyon tedavisi ile ilgili bir sorunum var. Teknisyen benim üzerimde bir iş yapmak isteyip istemediğinden emin değilim, ona zorluk çıkarmadım, acıyla ilgili bir soru sordum, küçük iğneler sizi sıkıyormuş gibi hissettirdiğini söyledi, tamam dedim, devam et, yüzüme dokundu dört zamanlar. Kendi kendime düşündüm, tamam teknisyen değilim, belki de doğru işi yapıyordur. Lazer epilasyon tedavisi için kaplıcaya ikinci ziyaretimde farklı bir teknolojim vardı, bu teknoloji lazer epilasyon tedavisini başlatmaya devam ediyor ama lazerle yüzüme belki 10 kez vurdu. Pandemi döneminde 3. lazer tedavisi için randevu aldım randevum iptal oldu ve ücretini ödediğim 3. tedavimi alma şansım olmadı yardım almak için tekrar aradım ve ben yokmuşum gibi davranıyorlar. sistem. Tedavilerin iyi olmadığını söylemek istiyorum yüzümde çıkan saçlar çenemde her zamankinden daha fazla çıkıyor. Yüzümdeki tüyleri aldırmak için başka bir tedavi için cebimden gelmem gerekiyor Erkek arkadaşımın bana şaka olarak Kurabiye Canavarı veya kurt adam dediği için üzgün ve üzgünüm ama kaplıcaya gitmek yüzümdeki tüyleri daha da kötüleştirdi

  2. Harika!!!! 8 Brezilya lazer epilasyon seansı aldım ve harika sonuçlar aldım. Siyahi bir kadın olarak, ilk endişelerim lazerin cildimdeki pigmentasyon üzerinde işe yarayıp yaramayacağıydı ve beklentilerimin aşılmasıydı!

Comments are closed.