Madison Laser Spa

4.6
(41)

Madison Laser Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 764 Madison Ave #3A, New York – USA

Telefon : (646) 669-7679

Madison Laser Spa Yol Tarifi

Madison Laser Spa

Madison Laser Spa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 764 Madison Ave #3A, New York – USA olan Madison Laser Spa, işletmesine (646) 669-7679 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Madison Laser Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Madison Laser Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Madison Laser Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Madison Laser Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Madison Laser Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Madison Laser Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Madison Laser Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Madison Laser Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Madison Laser Spa Yorumları

  1. Geri dönmek çok mutlu! Madison Laser Spa, lüks iç mekanı ve mükemmel konumu ile böyle güzel bir butik spa merkezidir. Teknisyenler çok profesyonel ve her zaman dost.
    Kullandıkları lazer makinelerini seviyorum, çünkü kelimenin tam anlamıyla ağrısız! Daha da önemlisi, hafif bir bronzluğa sahip olsam bile, tedavilerimi yaz boyunca yapabilirim. Şiddetle tavsiye ederim.

  2. POC için: Bu yerde 9-10 seans yaptım ve hiçbir zaman tek bir saçın düştüğünü görmedim. Bunu her seansta gündeme getirdi ve her zaman bir bahane duyardı. Sadece 8. seansta teknoloji sonunda cildim nedeniyle farklı bir lazer denemem gerektiğine karar verdi. Son seansıma gitme zahmetine girmedim. Muhtemelen açık ten için çalışır, ancak bu tamamen ağrısız lazerler POC için tasarlanmamıştır. Eminim “sonuçlar her insan için farklıdır” diye yanıt vereceklerdir, ancak orada lazerler olduğunu söylediğimde bana güvenin, bir seansta neredeyse kelsiniz. Personel çoğunlukla cana yakındı ve yer temizdi.

  3. Madison Laser, aldığım en profesyonel hizmetti. Katie harika bir Teknoloji uzmanıydı! Acısız ve beni harika hissettirdi

Comments are closed.