Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal

4.9
(112)

Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 53 W 36th St. Suite 706, New York – USA

Telefon : (212) 685-3300

Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal Yol Tarifi

ESFIRsalon - Waxing & Laser Hair Removal

Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 53 W 36th St. Suite 706, New York – USA olan Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal, işletmesine (212) 685-3300 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 112

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Esfirsalon Waxing & Laser Hair Removal Yorumları

  1. ClassPass aracılığıyla randevu aldı, 10 dakika önceden geldi, bekledi ve 15 dakika aradı ama kimse gelmedi/açmadı. Ertesi gün randevu alırken aramam gerektiği söylendi çünkü “müşterilerinin çoğu arayıp kontrol edecekti”. Bir ClassPass arka uç sorunu olabileceğini anlayın, ancak bu tutum, bu yere tekrar gelmek isteyip istemediğimi tamamen ortadan kaldırdı.

  2. Hem Maya hem de Esfira sadece yaptıkları işte inanılmaz değiller, aynı zamanda en nazik ellere ve kişiliklere sahipler. Yaklaşık 5 yıldır elektroliz için onlara geliyorum ve cildimdeki ve kendime olan güvenimdeki iyileşme hayatımı değiştirdi. Ek bir bonus, hizmetlerinin Manhattan şehir merkezi için çok makul olmasıdır.

  3. Maya tek kelimeyle piyasadaki EN İYİ!! Her zaman iyileşmesi sonsuza kadar sürecek olan kabuklanma yaşayacağım daha önce elektroliz deneyimim vardı ama daha da kötüsü, herhangi bir gerçek sonuç görmemiş olmamdı. Maya ile ASLA herhangi bir sorun yaşamadım ve birkaç seansta dramatik sonuçlar gördüm. Yüzüm neredeyse tüysüz ve vücudumun daha fazla bölümünü yapmak için sabırsızlanıyorum. Yaptığı şeyde gerçekten inanılmaz!

Comments are closed.