Pnina Luxe Hair Removal

5
(111)

Pnina Luxe Hair Removal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 130 W 57th St Suit 2-C, New York – USA

Telefon : (862) 283-1243

Pnina Luxe Hair Removal Yol Tarifi

Pnina Luxe Hair Removal

Pnina Luxe Hair Removal USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 130 W 57th St Suit 2-C, New York – USA olan Pnina Luxe Hair Removal, işletmesine (862) 283-1243 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pnina Luxe Hair Removal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pnina Luxe Hair Removal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pnina Luxe Hair Removal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pnina Luxe Hair Removal ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Pnina Luxe Hair Removal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pnina Luxe Hair Removal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pnina Luxe Hair Removal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pnina Luxe Hair Removal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 111

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Pnina Luxe Hair Removal Yorumları

  1. Pnina ile tanışır tanışmaz, epilasyon ihtiyaçlarım için doğru olanı bulduğumu biliyordum. O çok sıcak ve arkadaş canlısı ve alanında kesinlikle uzman. Biz sohbet ederken seans zamanım uçup gidiyor. Ve onun uzman dokunuşuyla süreç çok rahat, neredeyse acısız geldi ve şimdiden sonuçları görmeye başladım. Onunla devam eden randevularımı dört gözle bekliyorum ve onu şiddetle tavsiye ediyorum!

  2. Başka birçok yer denedim ama Pnina açık ara en iyisi. Sonuçlar olağanüstü. Rezervasyon süreci kolay, ofisi hoş ve gerçek bir profesyonel, her zaman kendimi rahat hissetmemi sağlıyor ve en iyi sonuçları elde edecek tedavileri öneriyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

Comments are closed.