Estamedic Malmö

5
(16)

Estamedic Malmö adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Stora Varvsgatan 15E, Malmö – Sweden

Telefon : 073-531 04 13

Estamedic Malmö Yol Tarifi

Estamedic Malmö

Estamedic Malmö Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Stora Varvsgatan 15E, Malmö – Sweden olan Estamedic Malmö, işletmesine 073-531 04 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estamedic Malmö ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estamedic Malmö yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estamedic Malmö hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estamedic Malmö ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estamedic Malmö ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estamedic Malmö için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estamedic Malmö bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estamedic Malmö sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estamedic Malmö Yorumları

  1. Dudaklarıma ilk kez dolgu yaptırdım ve gerçekten çok mutluyum, şikayet edecek bir şey yok.
    Selma çok dikkatliydi ve gerekli olduğunu düşündüğü zamanı aldı. Sonuçtan çok mutlu. Şiddetle tavsiye ederim.

  2. İnanılmaz derecede gerçek ve güvenli tedavi!
    Ergenliğimden beri inanılmaz derecede terler ve çok fazla kazak mahvederdi. Şimdi koltuk altlarında botoks varken, herhangi bir gömleği kullanmakta özgürüm. Tedavimden çok memnunum. ❤️

  3. Selma o kadar profesyonel ve hızlı ki geç kaldığımda bile migren botoksu olan tedavi ile bizi gördü. O kadar iyi ki, ona düzenli gittiğim sürece tek bir migren atağı geçirmedim. Tüm yardımlarınız ve harika tedaviniz için çok teşekkür ederim.

Comments are closed.