Saxins

4.3
(24)

Saxins adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Baltzarsgatan 12, Malmö – Sweden

Telefon : 040-685 85 83

Saxins Yol Tarifi

Saxins

Saxins Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Baltzarsgatan 12, Malmö – Sweden olan Saxins, işletmesine 040-685 85 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Saxins ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Saxins yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Saxins hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Saxins ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Saxins ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Saxins için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Saxins bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Saxins sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Saxins Yorumları

  1. Masajda gerçekten iyi! Kesinlikle geri döner!

  2. Saç Kesimi Hakkında konuştuğum kadının hizmet anlayışı sıfır. Tüm eleştirilerin altında. Parasını alsaydım oraya gitmezdim. Çok kaba ve anlayış duygusu yok.

  3. Süper yetenekli kuaför, ayrıldığımda her zaman mutlu

  4. Sanna beni kesiyor, dikkatli ve müşteriyi dinliyor ama aynı zamanda kendi önerilerini de buluyor. Çok hoş

Comments are closed.