Estethica Atasehir

4.7
(1842)

Estethica Atasehir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Küçükbakkalköy, Işıklar Cd. No:28, Ataşehir – İstanbul

Telefon : 0850 222 3845

Estethica Atasehir Yol Tarifi

Estethica Atasehir İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Küçükbakkalköy, Işıklar Cd. No:28, Ataşehir – İstanbul olan Estethica Atasehir, işletmesine 0850 222 3845 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estethica Atasehir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estethica Atasehir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estethica Atasehir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estethica Atasehir ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estethica Atasehir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estethica Atasehir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estethica Atasehir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estethica Atasehir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 1842

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estethica Atasehir Yorumları

  1. Estetica Hastane Ataşehir Şubesinde Liposuction ameliyatı oldum burdan yazmak istememin sebebi çok memnun kaldığımdandır İlk memnuniyetim, doktorumun muayene esnasında vermiş olduğu bilgiler, ilgi alakası samimiyeti, mütevazi oluşu, bende güven ve tercih etmemi sağladı artık doğru karar verilmişti!!! Ameliyatım çok başarılı geçti doktorumdan ve ameliyatımdan çok memnum kaldım doktoruma minnettarım ve “iyi ki “ dedim. Ameliyat sonrasıda ayrıca kurumun diyetisyenine gidiyorum. Diyetisyenime gitmek ise apayrı mutluluk veriyor ne zaman gideceğim diye gün sayıyorum. Ameliyat öncesi ve sonrası sürecim ve diyetim sistemli bir şekilde devam ediyor. Hastanenin tüm çalışanlarıyla aile gibi olduk.İletişimde asla sıkıntı yaşamadık, kaçta ararsam arayayım geri dönüş yaptılar. Özetle kurumun tüm çalışanları çok iyi insanlardı tek kelimeyle ekip muhteşem burda yazmakla bitmez hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum????TEŞEKKÜRLER Estetica Ataşehir kesinlikle çevreme tavsiye edebileceğim tek kurum.

  2. Menapoz başlangıcı nedeni ile vücudumda başlayan değişimin yan etkilerini hafifletmek amacıyla Estethica’da akupunktura başladım. Önce sıcacık gülümsemesi ve profesyonel tavrı ile Şahnur Hanım karşıladı beni, randevularımı, süreci ve bunun yanında destekleyici diğer hizmetlerden bahsetti. Birlikte programladık bu uzun yolculuğu…Yaşadığım deneyimi buradan paylaşmak ve benim gibi başlayıp başlamamaya karar vermeden önce danışan yorumlarını okuyanlara aktarmak istedim. Yaklaşık 1 ay oldu ve daha önce yaşadığım terleme, ateş basması gibi etkileri artık yaşamıyorum. Bu arada Dr Münire Muhan’a keyifli geçen akupunktur seanslarındaki samimi, bilgilendirici sohbetleri için, çok çok teşekkür ederim. Vücudun bozulan dengesini yeniden ve daha sağlıklı kurmaya, tatlı Diyetisyenim Nihan Feray Çoruh’un verdiği diyet listeleri ile bir destek daha ekledim. Bakalım neler olacak, gelişmelerden ve sonuçlardan buraya yine not bırakacağım. Dediğim gibi bu uzun bir yolculuk bu, yıl sonuna kadar kendime hedef koydum. Yol arkadaşlarımı da Estethica Ataşehir’in samimi ve profesyonel ekibini seçtim 🙂

Bir cevap yazın