Estetica Beauticon

4.8
(25)

Estetica Beauticon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Riva Paradiso 24, Paradiso – Switzerland

Telefon : 076 766 27 55

Estetica Beauticon Yol Tarifi

Estetica Beauticon

Estetica Beauticon Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Riva Paradiso 24, Paradiso – Switzerland olan Estetica Beauticon, işletmesine 076 766 27 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estetica Beauticon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estetica Beauticon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estetica Beauticon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estetica Beauticon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estetica Beauticon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estetica Beauticon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estetica Beauticon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estetica Beauticon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estetica Beauticon Yorumları

  1. İki haftadan fazla bir süre sonra onlara yazdığımız doğru, ancak ona hemen yanlara doğru yükseldiklerini de söyledik. Sol eli (fotoğraflardan net olarak görülmüyor) aslında incinmişti ve bunu ona kızım yazmıştı. Bunu başından beri yazdığı gibi, aynı sorunu yaşıyordu. Üç hafta boyunca yeniden yapılanmaya sponsor olan tek kişi o. Tabii ki yeniden büyüme dışında, diğerleri işlerini daha uzun sürmeyi başarıyor. Bunu söyledikten sonra, bunu başka bir şekilde ele alabileceği ve alması gerektiği görüşündeyim. Ama kızımın onları sadece bir ay tutacağını başından beri biliyordu ve muhtemelen müşteriyi tutma fırsatını göremediği için artık duyulmamayı tercih etti. Sorun yok. Cevabınız için teşekkürler.

  2. Birkaç yıl önce güzellik uzmanı değiştirdim ve hemen mutlu oldum, Claudia ve ekibi sizi bir aile ortamında gerçekten nasıl rahatlatacaklarını biliyorlar. Jel tırnak yapmaya başladım ve biraz sakar olmama ve ellerimi çok kullanmama, hem su sporları yapmama hem de alkol ve aşındırıcı ürünlerle temas halinde olmama rağmen hiç sorun yaşamadım. 5 haftaya kadar hasarsız gidebilirim! Sonra kirpik laminasyonunu denedim, muhteşem. Kaş mikroblading için aynen. Claudia gerçekten yetkin bir kişidir ve güçlü yönlerinizi ortaya çıkarmak için size en iyi tavsiyeyi nasıl vereceğini bilir. Kısacası onu tercih ederek hata yapmayın ????

  3. Ellerde yarı kalıcı yaptım ve sonuç muhteşem, en küçük ayrıntılara dikkat edilen bir iş, çok iyi Claudia ve tüm ekibi, süper tavsiye edilir!

Comments are closed.