Esthemed

4.6
(150)

Esthemed adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 13 Rue Massena, Nice – France

Telefon : 06 42 05 88 00

Esthemed Yol Tarifi

Esthemed

Esthemed France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 13 Rue Massena, Nice – France olan Esthemed, işletmesine 06 42 05 88 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Esthemed ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Esthemed yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Esthemed hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Esthemed ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Esthemed ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Esthemed için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Esthemed bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Esthemed sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 150

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Esthemed Yorumları

  1. Mutluluk ve mutluluk! Olağanüstü olan bu merkezle kalıcı epilasyon yapıyorum: acısız, hızlı tedavi, süper etkili. Florence her zaman dikkatli, profesyonel ve cihazları çok verimli. İnanılmaz bir etkisi olan diş beyazlatma için mutlak memnuniyet. teşekkürler teşekkürler

  2. Florence, müşterilerini dinleyen bir kişidir. Tavsiye vermek için zaman ayırıyor ve en iyi çözümü sunuyor. Her tedaviyi mümkün olduğunca keyifli hale getirmek için mümkün olan her şeyi yapar. Profesyoneldir, işini ve insanları sever. Her ziyaretimde kendimi emin ellerde hissediyorum. Oraya gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

  3. Kalıcı lazer epilasyon seanslarına devam etmek için tatilim sırasında bu merkezi test ettim. Memnunum! Sadece bir seanstan sonra 10 gün içinde neredeyse tüm saçlarım döküldü ve şu ana kadar hiçbir şey tekrar çıkmadı. Hiç ağrım olmadı, işe yaramayacağını bile düşündüm ama hayretler içinde kaldım. çok memnun, teşekkür ederim

Comments are closed.