Feeling 7 Body & Soul

4.9
(32)

Feeling 7 Body & Soul adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gerbergasse 40, Basel – Switzerland

Telefon : 061 261 32 14

Feeling 7 Body & Soul Yol Tarifi

Feeling 7 Body & Soul

Feeling 7 Body & Soul Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gerbergasse 40, Basel – Switzerland olan Feeling 7 Body & Soul, işletmesine 061 261 32 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Feeling 7 Body & Soul ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Feeling 7 Body & Soul yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Feeling 7 Body & Soul hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Feeling 7 Body & Soul ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Feeling 7 Body & Soul ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Feeling 7 Body & Soul için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Feeling 7 Body & Soul bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Feeling 7 Body & Soul sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Feeling 7 Body & Soul Yorumları

  1. Epilasyon yapıldı mı, saçlar birkaç tedaviden sonra gitti ve artık gelmiyor. heyecanlıyım. Bayan Schneider ile kendinizi rahat ve emin ellerde hissedersiniz 🙂

  2. Endermologie tedavilerinden çok memnun kaldım. Sonuçlar harika ve sonrasında her zaman çok daha iyi hissediyorum. Selülit, cilt ve ağır bacaklara karşı idealdir. Şiddetle tavsiye edilir. Yetkili danışmanlık.

  3. Jolanda inanılmaz, profesyonel ve çok kibar! Onunla LPG yaptığımda hep rahatlıyorum ve harika sonuçlar alıyorum. Onu şiddetle tavsiye ederim!!

Comments are closed.