Femix Güzellik Salonu

4.1
(18)

Femix Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İstiklal, Başan Sk. No:1, Odunpazarı – Eskişehir

Telefon : (0222) 231 23 45

Femix Güzellik Salonu Yol Tarifi

Femix Güzellik Salonu Eskişehir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İstiklal, Başan Sk. No:1, Odunpazarı – Eskişehir olan Femix Güzellik Salonu, işletmesine (0222) 231 23 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Femix Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Femix Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Femix Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Femix Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Femix Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Femix Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Femix Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Femix Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Femix Güzellik Salonu Yorumları

  1. Yüz bakımına gittim ilk seferimdi ancak bekledigim sonucu alamadım burnumun üstü siyah nokta temizleme işleminden sonra yara oldu. Ancak benim memnuniyetsizligim yapılan işlemden ve yapılma şeklinden. Çalışandan yana memnuniyetsizliğim yok

Bir cevap yazın