Flash Lab Skin & Laser

4.7
(70)

Flash Lab Skin & Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 635 Madison Ave f4, New York – USA

Telefon : (646) 998-5277

Flash Lab Skin & Laser Yol Tarifi

Flash Lab Skin & Laser

Flash Lab Skin & Laser USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 635 Madison Ave f4, New York – USA olan Flash Lab Skin & Laser, işletmesine (646) 998-5277 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Flash Lab Skin & Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Flash Lab Skin & Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Flash Lab Skin & Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Flash Lab Skin & Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Flash Lab Skin & Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Flash Lab Skin & Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Flash Lab Skin & Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Flash Lab Skin & Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Flash Lab Skin & Laser Yorumları

  1. Burayı bir arkadaşım aracılığıyla buldum ve yaptığım için çok mutluyum! ! Lazer epilasyon yaptırmak için gergindim ama sahibi Kelly benimle çalıştı ve beni çok rahat hissettirdi. O zamanlar (pandemi burada değilken), personel her seansta her müşteriye şampanya verdi, bu yüzden sinirlerimi yatıştırdı! Onu çok sevdim, çillerimden kurtulmak için göğsümde pigmentasyon düzeltmesi yaptırmaya karar verdim ve hayatım değişiyor! Sadece iki tedaviden sonra göğsüm çilsiz ve çok pürüzsüz. Flash laboratuvarı hakkında yeterince iyi şeyler söyleyemem! Lazer veya genel olarak herhangi bir cilt bakımı ihtiyacı arayan herkese şiddetle tavsiye ederim.

Comments are closed.