Gg Laser

5
(90)

Gg Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 31 E 32nd St #609, New York – USA

Telefon : (917) 660-0626

Gg Laser Yol Tarifi

GG Laser

Gg Laser USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 31 E 32nd St #609, New York – USA olan Gg Laser, işletmesine (917) 660-0626 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gg Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gg Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gg Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gg Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Gg Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gg Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gg Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gg Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 90

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gg Laser Yorumları

 1. İlk seferim olduğu için gergindim ama ofis alanına girer girmez kusursuz temizlik ve detaylara gösterilen dikkat beni çok etkiledi. Galina beni çok rahatlattı ve dakikalar içinde, prosedürün neredeyse bittiğini bile bilmeden daha fazla konuşuyordum. %110 Geri döneceğim ve hemen bir sonraki seansımı ayırttım. Tereddüt etmeden onu herkese tavsiye ederim.

 2. GG Laser şaşırtıcı değil! Galina, lazer epilasyon yapma konusunda oldukça yetenekli ve deneyimlidir. Buna ek olarak mikro iğneleme denedim ve sonuçlardan çok memnunum. O harika bir profesyonel ve ihtiyaçlarınıza en uygun lazer tedavileri hakkında size daha ayrıntılı bilgi verecektir.

 3. GG lazer çok şaşırtıcı oldu! Sonuçlardan ve genel olarak hizmetten çok memnunum. İlk başta çok gergindim ama Galina çok iyiydi ve bana her şeyi anlattı! Buraya gitmenizi şiddetle tavsiye ederim!

 4. GG lazer en iyisidir. Galina çok bilgili ve zanaatına büyük özen gösteriyor. Bakımdan sonra vurgu yapıyor ve en iyi ve en güvenli sonuçların nasıl alınacağını açıklamak için çok zaman harcıyor.

  Galina en güçlü lazeri kullanır, hızlıdır ve tamamen rahat olmanızı sağlar. Özellikle ilk birkaç seansta kendinizi iyi hissettiğinizden emin olmak için zaman ayırır ve lazeri buna göre ayarlar.

  E-posta yoluyla rezervasyon yapmak çok kolay, alan güzel ve TEMİZ

  Koltuk altlarımı ve bacaklarımı yaptım. 3 taksitte ödememe izin verdi. İlk seanstan sonra sonuçları yasal olarak gördüm.

  Şimdiye kadarki en iyisi. REZERVASYON YAPTIR.

Comments are closed.