Hair & Skin Basel

4.1
(33)

Hair & Skin Basel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Markthalle Basel, Steinentorberg 18, Basel – Switzerland

Telefon : 061 333 83 83

Hair & Skin Basel Yol Tarifi

HAIR & SKIN Basel

Hair & Skin Basel Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Markthalle Basel, Steinentorberg 18, Basel – Switzerland olan Hair & Skin Basel, işletmesine 061 333 83 83 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hair & Skin Basel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hair & Skin Basel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hair & Skin Basel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hair & Skin Basel ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hair & Skin Basel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hair & Skin Basel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hair & Skin Basel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hair & Skin Basel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hair & Skin Basel Yorumları

  1. Mükemmel tavsiye, her zaman çok kibar personel ve yetkin doktorlar. Çok memnunum ve sadece tavsiye edebilirim. Sonuç görülebilir. Başparmak yukarıya ????

  2. Çok yetkin sağlık personeli! MPA olarak işe alınan Bayan Jovanoviç de kalıcı bir olumlu izlenim bıraktı.

  3. Personel çok güzel ve harika hizmet veriyor, saç ekimi için randevu aldım ve umarım sonuçlar iyi olur ve size daha sonra söylerim

  4. Harika tavsiye, tedavi ve sonuç. Bunu bir kalp atışıyla tekrar yapardım.

  5. Harika hizmet ve müşteri hizmetleri. Doktorların ve tüm ekibin bana sağladığı implant ve takip tedavilerinden gerçekten çok memnunum.

Comments are closed.