Hannah London

4.8
(21)

Hannah London adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 39 Harley St, London – United Kingdom

Telefon : 020 8202 6187

Hannah London Yol Tarifi

Hannah London

Hannah London United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 39 Harley St, London – United Kingdom olan Hannah London, işletmesine 020 8202 6187 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hannah London ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hannah London yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hannah London hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hannah London ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Hannah London ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hannah London için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hannah London bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hannah London sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hannah London Yorumları

  1. Potenza tedavisi yapmak isteyen herkese Roxana ile yapmasını şiddetle tavsiye ederim! Yüzümdeki sivilce izleri için iki tedavi yaptı ve bu sabah bunlardan birini zar zor görebildim! Dürüst olmak gerekirse, aldığım sonuçlardan çok mutluyum!
    Roxana ayrıca süper iyi ve bilgili, işi konusunda çok tutkulu olduğunu ve her zaman cildiniz için en iyi çözümü bulmaya çalıştığını söyleyebilirsiniz!

  2. Dürüst olmak gerekirse, çevredeki en iyi kliniklerden biri. Roxana kelimenin tam anlamıyla en iyisidir. O her zaman çok sevimli ve cildime nasıl bakılacağı ve cildimden en iyi şekilde nasıl yararlanılacağı konusunda tavsiyelerle dolu. Her zaman hidra-yüze sahibim ve cildim en iyi şekilde görünüp hissederek ayrılıyorum.

  3. Neda ilk kez partnerime hidro yüz bakımı yaptı. O harika bir şirket ve yaptığı işte kesinlikle mükemmel. Bize faydaları hakkında bilgi verdi ve tedavinin aşamaları hakkında adım adım bilgi vererek birçok ipucu verdi. Eşimin hassas bir cildi ve sakalı olmasına rağmen, beyaz kafalarını başarıyla temizledi ve endişe alanlarına odaklandı. Partnerim, iyi bir cilt bakım rutininin gerekliliklerini resmen anladı ve sonunda harika bir hidrafasiyalin neler yapabileceğinin farkını gördü. Harika bir hizmet için teşekkürler Neda, ben ve eşim bir sonraki yüz bakımımız için birkaç ay sonra tekrar görüşmek dileğiyle ve şimdilik havuçlarınızın tadını çıkarın ????

  4. Şimdi burada iki harika tedavi gördüm, bir yüz bakımı ve bir hylauronik asit güçlendirici tedavi. İki kere de harika sonuçlar, sevimli insanlar, Roxanna harika ve çok bilgili. Bir sonraki uygulamam için sabırsızlanıyorum!

Comments are closed.