Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa

5
(29)

Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 3642 Madaca Ln, Tampa – Florida, USA

Telefon : (813) 609-4000

Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa Yol Tarifi

Holcomb Kreithen Plastic Surgery and MedSpa

Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa Florida, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 3642 Madaca Ln, Tampa – Florida, USA olan Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa, işletmesine (813) 609-4000 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Holcomb Kreithen Plastic Surgery And Medspa Yorumları

  1. Plastik cerrahi klinikleri ve Kaplıcalarda yeni değilim ama bu klinik ve orada çalışan bayanlar beklentimin üzerinde. Daha önce birçok kez dolgu ve Botoks yaptırdım, ama ilk defa buna değecek bir şeye ve birine para ödediğimi hissettim. Lauren, Botox ve dolguları uygularken ve tam olarak ne istediğimi dinlerken, bilgi, teknik ve profesyonelliği ve her küçük ayrıntıya kesinlikle %100 dikkat etmesi, alkışı hak ediyor!! Dudak dolgularım tam istediğim gibi doğal ve güzel çıktı. Bu klinik ve Lauren haklı olarak olağanüstü!!

  2. Dr. Kent ile konuşmak inanılmaz derecede kolaydı ve beni tamamen rahatlattı ve sonuçlar harika! Tüm ekip harikaydı. Personel mükemmel ve gerçekten profesyonel. Lana bana dermal infüzyon yüz bakımı yaptı ve sonuçlar beni çok heyecanlandırdı. Bana hedeflerime ulaşmama yardımcı olacak kapsamlı bir danışma ve ürün önerileri sağladı.

  3. Göğüs büyütme ameliyatı oldum ve sonuçlardan çok memnunum. İşlem iyi geçti ve güzelce iyileştim. Yeni görünüşümle heyecanlandım.

  4. Hatırlayabildiğim sürece midem hakkında çok bilinçli oldum. Artık değil, Stacy sayesinde! CoolSculpting sürecinin her bölümünü açıkladı ve tüm endişelerimi hafifletti. İşlemimin üzerinden yaklaşık 2 ay geçti ve sonunda bikiniyle rahat hissediyorum!

  5. Çok kilo verdikten sonra biraz sarkma olur ve birkaç estetik cerraha muayene olduktan sonra; Dr. Kreithen seçilecek kişiydi! İlk konsültasyondan nihai sonuca kadar büyütmem harika görünüyor!

Comments are closed.