Painless Laser Center

4.8
(53)

Painless Laser Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Floor 9, 134 W 26th St #903, New York – USA

Telefon : (646) 470-3375

Painless Laser Center Yol Tarifi

Painless Laser Center

Painless Laser Center USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Floor 9, 134 W 26th St #903, New York – USA olan Painless Laser Center, işletmesine (646) 470-3375 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Painless Laser Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Painless Laser Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Painless Laser Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Painless Laser Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Painless Laser Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Painless Laser Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Painless Laser Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Painless Laser Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 53

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Painless Laser Center Yorumları

  1. 6 aydır buraya geliyorum. Lazerin pratikte ağrısız olduğunu söyleyebilirim. Kate son derece profesyoneldi ve her seferinde sonuçlarımın nasıl olduğunu soruyor. Burası ağrısız epilasyon arayan herkese tavsiye ederim.

  2. Böyle iyi ve temiz bir yer. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlamak için önünüzdeki ekipmanı temizlerler! Şimdi dördüncü seansımdayım ve kesinlikle sonuçları görebiliyorum. Seans sırasında hiç acı hissetmediğim için başta şüpheciydim ama ilk seansımın üçüncü haftasından sonra saçlarım dökülüyordu! Altı seansımın tamamını tamamladıktan sonra sonucu görmek beni heyecanlandırıyor ????

  3. Birçok randevumdan ilkini kliniğe gelmek için almıştım. Dürüst olmak gerekirse tamamen acısız. Daha önce dayanılmaz derecede acı verici ve dayanması zor olan birçok lazer tedavisi gördüm. Dina beni süper rahat hissettirdi, lazer ağrısızdı (serin bir kayma dışında hiçbir şey yoktu) ve bir sonraki seanslarıma geri dönmek için sabırsızlanıyorum.

  4. Oradaki herkes çok güzel! İşlem süper kolay ve hızlıdır. Bir tutam hissettim ve makineye bir ayar yaptılar ve gerisi masaj gibi geldi. Sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum! Ayrıca Rf yüz bakımı yaptırdım ve süper rahatlatıcıydı ve cildim güzel ve taze hissettiriyor.

Comments are closed.