Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇

4.6
(49)

Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tacettin veli Mahallesi Tacettin veli Bulvarı Üzüm Plaza Kat:8 No:17/30, Melikgazi – Kayseri

Telefon : 0533 170 35 51

Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ Kayseri ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tacettin veli Mahallesi Tacettin veli Bulvarı Üzüm Plaza Kat:8 No:17/30, Melikgazi – Kayseri olan Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine 0533 170 35 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Jani̇ya Esteti̇k & Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. İkidir dipleynırımı burada yaptırıyorum özgür hanım okadar doğal ve içtenki ayrıca işini çok iyi yapıyor. Keza çalışanlarıda Bi okadar tatlılar. Güleryüze hasret kaldıgımız bu günlerde ilaç gibi geldi özgür hanımın neşesi

Bir cevap yazın