Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri

4.4
(30)

Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zafer, Şevketiye Cd. no:56, İlkadım – Samsun

Telefon : 0541 313 09 44

Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri Yol Tarifi

Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri Samsun ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zafer, Şevketiye Cd. no:56, İlkadım – Samsun olan Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri, işletmesine 0541 313 09 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kehribar Güzellik Salonu Ve Kuaför Hizmetleri Yorumları

  1. memnun olduğumuzdan dolayı bir çok işlem yaptırdık, yaptırıyoruz. ancak microblading işleminde maalesef zekiye adındaki kişinin yaptığı işlemden hiç memnun kalmadık. hem yanlış yaparak orantısız bir şekilde tek kaşı kalın yaptı hem de bir ay geçmeden kaş silinmeye başladı ve kıl tekniği gibi değil de boyanmış gibi görünüyor. microblading asla önermiyorum ancak diğer işlemler yaptırılabilir.

Bir cevap yazın