Kosmed Klinik

4.7
(47)

Kosmed Klinik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mönckebergstraße 5, Hamburg – Germany

Telefon : 040 35711122

Kosmed Klinik Yol Tarifi

Kosmed-Klinik

Kosmed Klinik Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mönckebergstraße 5, Hamburg – Germany olan Kosmed Klinik, işletmesine 040 35711122 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kosmed Klinik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kosmed Klinik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kosmed Klinik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kosmed Klinik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Kosmed Klinik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kosmed Klinik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kosmed Klinik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kosmed Klinik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kosmed Klinik Yorumları

  1. Bugün yine dövme lazerine gittim ve her seferinde çok memnun kaldım!
    Çok güzel ve yetkin, memnuniyetle tekrar tekrar!

  2. Şu anda klinikte bir dövmemi sildiriyorum ve burun kamburluğumu düzelttiriyorum. İkincisi ile Dr. Elli. Her şeyi ayrıntılı olarak açıklayan çok empatik bir doktor. Sonuç harika ve son derece memnunum. Dr. Arick Trettel lazerle dövme silme işleminden sorumludur ve uygulamada çok yetkin ve çok cana yakındır. Klinikteki herkes süper iyi ve yardımsever. Ayrıca sağlık görevlilerine de selamlar. En iyi sonuçları istiyorsanız, net öneriler ve daha fazla yolculuk yapmaya değer.

  3. Frau Dr. Erdmann ist eine geduldige, ehrliche und sehr kompetente Ärztin. Ich schätze sie sehr. Andere Ärzte sollten sich eine Scheibe von Frau Dr. Erdmann abschneiden.
    Frau Dr. Erdmann ist eine super Ärztin, ich kann sie auf jeden Fall weiterempfehlen.

Comments are closed.