Ladonna Guzellik Merkezi

3.5
(26)

Ladonna Guzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alemdağ Caddesi Namazgah Mevkii No: 93 K:0, Üsküdar – İstanbul

Telefon : 0850 532 5366

Ladonna Guzellik Merkezi Yol Tarifi

Ladonna Guzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alemdağ Caddesi Namazgah Mevkii No: 93 K:0, Üsküdar – İstanbul olan Ladonna Guzellik Merkezi, işletmesine 0850 532 5366 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ladonna Guzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ladonna Guzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ladonna Guzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ladonna Guzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ladonna Guzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ladonna Guzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ladonna Guzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ladonna Guzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ladonna Guzellik Merkezi Yorumları

  1. Aldığım hizmetten dolayı ladonna ya özellikle burcu hanıma teşekkür ederim. Güleryüzlü özellikle işini hakkıyla yapmasından çok memnun kaldım. Seanslarımda yine burcu hanımla olmaktan mutluluk duyacağım. Profetonelliğiniz için teşekkürler

  2. İlk görüşme gayet başarılı güler yüzlü ilgili (kayıt yapılacak doğal olarak) sonrası özensiz seanslar ve ciddiyetsiz çalışanlar..lazer epilasyon yaptırdım makinaları düşük kalite 7 seansta olumlu sonuç alamadım ayrıca en önemlisi paket aldığınız zaman seanslara dikkat edin tarih atin kenara zira 5 seans sonrası paketiniz bitmiştir iddiasında bulundular ispat dahi edemeden ısrarla 2 seansın üstüne yatmaya çalıştılar neyse ki gittiğim sayıdan emindim ve kaçıncı seans diye not düşüyordum bir daha önünden gecmem güvensiz bir işletme.

Bir yanıt yazın