Laser Forum Essen Gmbh

4.8
(65)

Laser Forum Essen Gmbh adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Theaterpl. 1, Essen – Germany

Telefon : 0201 1892998

Laser Forum Essen Gmbh Yol Tarifi

Laser Forum Essen GmbH

Laser Forum Essen Gmbh Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Theaterpl. 1, Essen – Germany olan Laser Forum Essen Gmbh, işletmesine 0201 1892998 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laser Forum Essen Gmbh ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laser Forum Essen Gmbh yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laser Forum Essen Gmbh hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laser Forum Essen Gmbh ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laser Forum Essen Gmbh ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laser Forum Essen Gmbh için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laser Forum Essen Gmbh bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laser Forum Essen Gmbh sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 65

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laser Forum Essen Gmbh Yorumları

 1. Tüm vücut epilasyonundan kesinlikle memnunum. Beşinci seanstan sonra neredeyse hiç saç çıkmaz. Kendinizi rahat ve iyi ellerde hissedersiniz. Zaman alan ve soruları cevaplayan çok samimi ve yetkin bir doktorla çok güzel bir ekip. Çok temiz ve modern bir uygulama. Kesinlikle tavsiye ediyoruz!

 2. انا اعالج منطقة االبيكيني كل 6 اسابيع جلسة فعالية ممتازة
  6 kez beklemenin çok iyi olduğunu tavsiye ederim
  her 6 haftada bir tedaviye ihtiyaç duyar daha sonra 4 ayda bir bir sefere ihtiyaç duyar
  çok teşekkür ederim okuyucu forumu essen GmbH

 3. Çok arkadaş canlısı bir ekip! Müşteri olarak kendimi iyi ve değerli hissediyorum! Maalesef durum nedeniyle tedavime devam edilemedi. Saç büyümesindeki azalmayı şimdiden fark edebilirsiniz.
  Sana Mutlu Yıllar dilerim! ❤️

 4. Çok yetkin bir ekip! Yıllardır hiçbir lazer tedavisi görmemiştim ve sonuç alamamıştım. Bay May ile ne yapıldığını, neden yapıldığını ve neyle ilgili olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Çok iyi sonuçlar elde ettim.

  Alışılagelmiş piyasa fiyatıyla karşılaştırıldığında, fiyatlar çok yüksek, bu çok yazık – çünkü ne yazık ki mali nedenlerle aynı anda “çok fazla” işle uğraşamazsınız. – >> Ama kesinlikle buna değer!

  Her zaman benim zevkim.

Comments are closed.