Laserxx

4.5
(10)

Laserxx adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 6222 Wilshire Blvd #305, Los Angeles – California, USA

Telefon : (310) 527-3799

Laserxx Yol Tarifi

LaserXX

Laserxx California, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 6222 Wilshire Blvd #305, Los Angeles – California, USA olan Laserxx, işletmesine (310) 527-3799 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laserxx ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laserxx yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laserxx hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laserxx ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laserxx ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laserxx için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laserxx bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laserxx sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laserxx Yorumları

  1. Dr. Peiman Berdjis çok arkadaş canlısı, düşünceli ve nazik bir doktor. İşinde harika ve ofisi çok misafirperver. Dövmemi sildirmek için gittiğim her seansta kendisi, ailesi ve çalışanları hakkında daha çok şey öğreniyorum. Fiyatları makul ve her yerde çok profesyonel personel olduğu için ofisini şiddetle tavsiye ederim.

  2. Lazerle dövme silme için burada üç seans yaptım. Ne yazık ki bir fark göremediğim ve çalışıp çalışmadığından emin olmadığım için gitmeyi bıraktım. Dört yıldız vermemin nedeni, personel ve doktorun çok nazik olması, kişisel olarak bir fark görmedim.

  3. Bu kliniği bulduğum için çok mutluyum! Doktor çok ilgili ve bilgilendiriciydi. Daha önce alakasız bir tedaviden (başka bir yerde) lekelerle ilgili bir sorunu ortadan kaldırmak için birkaç farklı tedavi ve diğer lazer yüz bakımlarını denedim. Tavsiye edilen ilk tedavimden sonra şimdiden harika sonuçlar görüyorum! Personel çok cana yakın ve yardımsever, bu da çok hoş bir ortam sağlıyor.
    Bir sonraki için sabırsızlanıyoruz!

  4. Bu, lazerde en düşük yoğunluğu uygulayacak doktorlardan biridir, böylece daha fazla seans için gelmeye devam edersiniz. Bu tür tedavilerin çok eski taktiği. Keşke dürüst iş ilkelerine sahip olsalardı, sonra onlara iyi bir inceleme yapıp sadık bir hasta olurdum.
    Fikrinizi değiştirmek ve tedavilerim için doğru yoğunluğu uygulamak isterseniz bana mesaj atın, ikinci bir şansı değerlendirip belki de incelememi kaldırabilirim.

Comments are closed.