Laviva Güzellik Merkezi

3.3
(23)

Laviva Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Fulya Mahallesi Büyükdere Cadeesi Defne Apt. No:56 Kat:6 Daire:13, Mecidiyeköy Yolu Cd., Şişli – İstanbul

Telefon : (0212) 212 12 96

Laviva Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Laviva Güzellik Merkezi

Laviva Güzellik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Fulya Mahallesi Büyükdere Cadeesi Defne Apt. No:56 Kat:6 Daire:13, Mecidiyeköy Yolu Cd., Şişli – İstanbul olan Laviva Güzellik Merkezi, işletmesine (0212) 212 12 96 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Laviva Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Laviva Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Laviva Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Laviva Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Laviva Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Laviva Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Laviva Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Laviva Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Laviva Güzellik Merkezi Yorumları

  1. 2 sene önce lazer epilasyon için gittim ama sonucu tamamen hüsrandı. Hiçbir işe yaramadı lazer epilasyon. Aklı olan gitmesin yoksa benim gibi paranız çöpe gider. Ayrıca seanlar bittikten 1 ay sonra eskiye dönüş başladı. Ben ilacımı ise seanların bitiminden 4 ay sonra kullanmaya başladım. Yani ilaç kullanmadan önce zaten eskiye dönüş olmuştu.

  2. arkadaşımın ve kardeşimin dediklerinden üzere asla profesyonel olmayan,uğranmaması gereken bir yer olduğuna emin olabilirsiniz!!!

  3. G5 masajı ve elektro terapiye gidiyorum. Onları profesyonel, samimi ve kibar buldum. 5 seanstan sonra iyi sonuçlar gördüm. Temiz bir yer. Hizmetlerinden memnunlar.????

    I go for G5 massage and electro therapy. I found them professional, sincere and polite. I saw good results after 5 sessions. It’s a clean place. Happy with their services. ????

  4. Gittiğinizde hijyenik ortam bulamayacaksınız profesyonel insanlar size işlem yapmayacak paket program diye size imzalatıp o parayı alma derdinde olacaklar kesinlikle gidilmemesi gereken bir yer

Comments are closed.