Lazeo Paris Châtelet

4.4
(83)

Lazeo Paris Châtelet Les Halles adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 25 Rue Coquillière, Paris – France

Telefon : 01 86 95 90 67

Lazeo Paris Châtelet Les Halles Yol Tarifi

Lazeo Paris Châtelet - Les Halles

Lazeo Paris Châtelet Les Halles France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 25 Rue Coquillière, Paris – France olan Lazeo Paris Châtelet Les Halles, işletmesine 01 86 95 90 67 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lazeo Paris Châtelet Les Halles ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lazeo Paris Châtelet Les Halles yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lazeo Paris Châtelet Les Halles hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lazeo Paris Châtelet Les Halles ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lazeo Paris Châtelet Les Halles ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lazeo Paris Châtelet Les Halles için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lazeo Paris Châtelet Les Halles bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lazeo Paris Châtelet Les Halles sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 83

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lazeo Paris Châtelet Yorumları

 1. Sonuçları çok hızlı bir şekilde görebileceğiniz ilk seanslardan itibaren lazer epilasyonumdan (tam bikini, yarım bacak, koltuk altı) çok memnun kaldım. Lazeristler çok nazik, dikkatli ve tüm sorularımızı yanıtlıyor. Ayar da çok zarif ve sıcak. Ben tavsiye ediyorum !

 2. Henüz ikinci seansımdayım ve şimdiden ilk sonuçlardan çok memnunum! İlk 6 hafta boyunca tüyler ya hiç çıkmadı ya da çok ince ve hafifti! Bakım personeli ve uygulayıcı, özenli ve çok güven verici! Bu merkezi tavsiye ederim!

 3. Mükemmel hizmet sihem hastasını önemseyen bir doktor tavsiye ederim dinler çok mükemmeliyetçidir saç bırakmaz

 4. Bu merkez daha önce gittiğim yerin yerini aldı (kötü).
  İlk baştaki tüm sorunlara (makine değişimi, merkezin seansları masrafı üstlenmek zorunda kalması) rağmen kendimi çok iyi buldum.
  Kibar, profesyonel ve hepsinden önemlisi müşterilerle dalga geçmez.
  Lazer artık çalışmasa bile bana her şeyi açıkça söylediler.
  Bu merkezi şiddetle tavsiye ederim.
  Ve personele sabırları ve kendilerine ait olmayan bir durumun sorumluluğunu üstlendikleri için teşekkür ederim.

Comments are closed.