Institut De Beauté Bodyminute

4.7
(155)

Institut De Beauté Bodyminute adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 125 Cr Lafayette, Lyon – France

Telefon : 04 72 74 43 60

Institut De Beauté Bodyminute Yol Tarifi

Institut de beauté Bodyminute

Institut De Beauté Bodyminute France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 125 Cr Lafayette, Lyon – France olan Institut De Beauté Bodyminute, işletmesine 04 72 74 43 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Institut De Beauté Bodyminute ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Institut De Beauté Bodyminute yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Institut De Beauté Bodyminute hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Institut De Beauté Bodyminute ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Institut De Beauté Bodyminute ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Institut De Beauté Bodyminute için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Institut De Beauté Bodyminute bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Institut De Beauté Bodyminute sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 155

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Institut De Beauté Bodyminute Yorumları

  1. Yani yarı kalıcı iş için bir yer arıyorsanız yolunuzu açın! Şimdiye kadar gördüğüm en kötü performans.. Seans sonrası 10 dakika sonucu sizlerle paylaşıyorum, vernik özensiz, çok amatörce, çok hayal kırıklığı! Asla geri gelmeyeceğim!

  2. Bu tesisi sık sık ziyaret ediyorum ve asla hayal kırıklığına uğramadım. Kızlar süper profesyonel ve hoş. %100 tavsiye ederim

  3. Çok güzel karşılama ve kaliteli bakım tavsiye ederim ????????

Comments are closed.