Les Lasers Saint Germain

4.8
(16)

Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 30 Rue des Saints-Pères, Paris – France

Telefon : 01 43 22 85 90

Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive Yol Tarifi

Les Lasers Saint Germain des Prés - Epilation Définitive

Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 30 Rue des Saints-Pères, Paris – France olan Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive, işletmesine 01 43 22 85 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Les Lasers Saint Germain Des Prés Epilation Définitive sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Les Lasers Saint Germain Yorumları

 1. Kaçmak ! Tehlikeli!
  Ciddi 2. derece yanıklar: Enstitü adına radyo sessizliği ve destek yok. Şimdi, onları dava ettim! bu enstitü çalışmamalı!

  Not: Negatif düşünceleri sistematik olarak ortadan kaldırarak değil, gerçekleri ortadan kaldırarak ilerleyeceksiniz. Bu yüzden pcq incelememi sil, 500 görüntülemeye ulaştı ve hastaların sorumsuzluğunu ve profesyonelliksizliğinin bu noktada daha ciddi olduğunu bilmesini istemiyorsun.

  Sahibine Yanıt: Bu noktada tavrınıza ve yalanlarınıza şaşırmadım. Ben kurbanım, sen değil! Sizinle iletişime geçen bendim: cevapsız e-postalar, Tel hatırlatıcıları ve hatta iade edilmiş bir LRAR mektubu, hepsi cevapsız, yani tıbbi ihmal. Kusurlu doktorun kendisini herhangi bir sorumluluktan mahrum bırakması için maskeli bir numara araması bir teminat değildir. Hasar bu kadar mahrem olmasaydı, hastaların risklerin farkında olması için fotoğrafları buraya koyardım.
  Şu andan itibaren, onu destekleyecek kanıtlarla adaletin işini yapmasına izin vereceğim. Kendinden utanmalısın!

 2. Doktor Mirikelam ile bikini bölgesi, koltuk altı ve yarım bacak kalıcı epilasyon yaptırdım ve şiddetle tavsiye ediyorum. Sizi rahatlatıyor ve çok dikkatli.
  Ağdaya gelince, bu benim için %100 işe yaradı!

 3. Lazer epilasyonumdan çok memnunum. Sonuç ortada ve fiyatlar çok makul. Şiddetle tavsiye ediyorum!

 4. Bu enstitüden çok memnunum, etkili, fiyatlar makul ve Dr. Mirikelam ile iyi bir iletişimim var. Ben tavsiye ediyorum !

Comments are closed.