Tiaré La Tua Spa In Paradiso

5
(28)

Tiaré La Tua Spa In Paradiso adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Riva Paradiso 26, Paradiso – Switzerland

Telefon : 091 980 98 00

Tiaré La Tua Spa In Paradiso Yol Tarifi

Tiaré la tua SPA in Paradiso

Tiaré La Tua Spa In Paradiso Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Riva Paradiso 26, Paradiso – Switzerland olan Tiaré La Tua Spa In Paradiso, işletmesine 091 980 98 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tiaré La Tua Spa In Paradiso ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tiaré La Tua Spa In Paradiso yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tiaré La Tua Spa In Paradiso hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tiaré La Tua Spa In Paradiso ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Tiaré La Tua Spa In Paradiso ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tiaré La Tua Spa In Paradiso için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tiaré La Tua Spa In Paradiso bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tiaré La Tua Spa In Paradiso sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Tiaré La Tua Spa In Paradiso Yorumları

  1. Profesyonelliği, temizliği, hassasiyeti ve ciddiyeti ile öne çıkan gerçekten harika bir güzellik merkezi. Çok kibar, misafirperver ve hazırlıklı personel! Yetkin çalışanları ile dinlendirici, keyifli bir ortam arayan herkese tavsiye ederim.

  2. Olağanüstü kaplıca! Konumu güzel, bakımlı ve personel çok cana yakın ve yardımsever

  3. Vücut için lazer diyot tedavisi görüyorum ve sonuçlardan çok memnunum. Linda profesyonel bir terapist ve tüm ekip süper güzel. Diğer tedavileri de denemek için sabırsızlanıyorum

Comments are closed.