Lh Kliniken

4.8
(17)

Lh Kliniken adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Södra Vägen 27, Göteborg – Sweden

Telefon : 070-970 02 95

Lh Kliniken Yol Tarifi

LH kliniken

Lh Kliniken Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Södra Vägen 27, Göteborg – Sweden olan Lh Kliniken, işletmesine 070-970 02 95 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lh Kliniken ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lh Kliniken yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lh Kliniken hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lh Kliniken ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lh Kliniken ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lh Kliniken için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lh Kliniken bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lh Kliniken sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lh Kliniken Yorumları

  1. Kaş dövmesi hayal edebileceğiniz en kötü şeydir.. Bu tür klinikler ortadan kalkmalı ve başka bir şey yapmalı..
    Cahil dövmesini düzeltmek yerine çok kaba….
    hayır ama lütfen!! sen de yalan söylüyorsun!!! Bu her zaman böyledir! Doğruyu söylemeni beklemiyordum.

  2. Marie ile birlikteyken inanılmaz memnun kaldım, ne lüks ve güzel bakımlar ???? böyle bir ışıltı ve cilt o kadar yumuşak ve pürüzsüz oldu ki. Çok profesyonel???? Şimdi bir dizi tedavi gördüm ve cildim için ne fark var ????????????

  3. Marie harika! Gerçekten ne yaptığını bilen gerçekten iyi bir terapist. Şiddetle tavsiye ederim!

  4. Burada kendinizi hemen şımartılmış ve şımartılmış, oradan ayrıldığınızda ise biraz daha genç ve zinde hissedersiniz. Marie harika ve çok profesyonel! Tavsiye etmek!!!

Comments are closed.