Lilium Güzellik Merkezi

1.4
(8)

Lilium Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mesudiye, Akdeniz – Mersin

Telefon : Belirtilmemiş.

Lilium Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Lilium Güzellik Merkezi

Lilium Güzellik Merkezi Mersin ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mesudiye, Akdeniz – Mersin olan Lilium Güzellik Merkezi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lilium Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lilium Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lilium Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lilium Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lilium Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lilium Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lilium Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lilium Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Lilium Güzellik Merkezi Yorumları

 1. Lilium güzellik merkezine giderseniz pişman olursunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çarşıdaki şubesi rezalet, sahtekarlık diz boyu.

 2. Insanlardan parayı alıp cihaz bozuk diye işlem yapılmıyor, hak aranınca hakaret edip bildiğiniz yere şikayet edin diye suratına telefon kapatılıyor. Gittiğinizde yetkili yok diye kavruluyor.

 3. 5 kuruş etmez ancak para istiyorlar vermedikleri hizmetin bedelini istiyorlar

 4. O kadar anlayisizlar ki cenzende varsa ararlar hastan varsa anlamazlar senasn bahane dertleri aylık para isteme ama müşteri de yoldan bulur çeviriler çok kötü bir yer özelikle
  çarşı şubesi karşına derdini anlatmaya yok yetkili

Comments are closed.

Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇

2.9
(35)

Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şemsitebrizi, Mevlana Cd. no 15, Karatay – Selçuklu/Konya

Telefon : (0332) 352 74 55

Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

LİLİUM GÜZELLİK MERKEZİ

Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şemsitebrizi, Mevlana Cd. no 15, Karatay – Selçuklu/Konya olan Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine (0332) 352 74 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Li̇li̇um Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

 1. İyi günler herkese…
  İyi kötü herşey yazılmalı insanlar bilgilenmeli
  Lilium güzellik merkezine 1 sene önce ücret ödedim sonra pandemi geldi klinikler kapandı benim yaptıracağım Kaş işlemi ağustos ayına kadar kaldı. Sonra randevu aldım ilk randevuya gittiğimde sizin randevunuz yazılmamış arayamadık elimizde boyamız yok dediler gönderdiler. Sonra randevu aldım Kaş işlemim yapıldı ve 3 hafta geçmeden Kaşım eski haline geri döndü bütün boya gitti ilettiğim de de bunu gelin tekrar yapalım dediler ki ben zaten acı çekmişim tekrar acı çekcem istemedim ve kesinlikle başka yere yaptırcam…ve de helal etmiyorum bu kadar özensiz Bi yer görmedim 1 yıldız bile çok size…

 2. BAKIN AÇIK VE NET DIYORUM. BU MARKADAN UZAK DURUN. HER ŞEKILDE BAŞ AĞRITAN BIR FIRMA. EDINDIGIMIZ DENEYIM. HEM HIZMETTE HEMDE ÜCRET KONUSUNDA

 3. Açılışa özel indirimler ve ekstralarla kandıran bir firma. Lazer epilasyon için gitmiştim. Hiç faydalı olmadi. Kesinlikle gitmeyin. Paranız boşa gitmesin. Bir yıldızı bile hak etmiyorlar ama yorum yazmak için yıldız vermek gerekiyor.

 4. Çalışanlar güler yüzlü. Sadece tesettürlü kadınların bulunduğu güzellik merkezlerinde erkeklerin giriş çıkışları daha kontrollü olabilir ya da uygulama odalarının bulunduğu koridora kapı yapılabilir. İşletmede çalışanlar ilgili ve güler yüzlüler. Her sorunuza geçiştirmeden cevap alabilirsiniz.

 5. 4.seansa gidicem lazer epilasyon için.şuana kadar herşey den her yönden memnunum.seanlar bitince Yine Yazarım.ŞUANA kadar harika gidiyor.hem 3 kişiyiz herkese teşekkür ediyorum.olumsuz yorumlara çok şaşırıyorum????evet ufak yanlış anlaşılmalar oluyor iletişimle hallediyorlar.????????

Comments are closed.