Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis

4.9
(127)

Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 352 7th Ave #1503, New York – USA

Telefon : (646) 894-1830

Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis Yol Tarifi

Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis

Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 352 7th Ave #1503, New York – USA olan Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis, işletmesine (646) 894-1830 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 127

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Limoges Beauty Skin Care & Electrolysis Yorumları

  1. Jane benim için harika, profesyonel bir alım randevusu ve numune yaptı. Bilgili ve nazikti. Ne yazık ki ikinci bir randevu için geri döndüğümde stüdyo aşırı derecede alerjim olan bir parfümle sırılsıklam olmuştu ve ben de ayrılmak zorunda kaldım. Stüdyo başkanı beni aradı ve “kaçırılan randevu” için benden ücret almayacağını, ancak gelecekte ne olursa olsun randevular için ücretlendirileceğini söyledi. Ayrıca mekanda aynı tip kokulu ürünleri kullanmaya devam edeceklerini söyledi. Parfümlere alerjiniz yoksa burası çok güzel bir yer ve üzgünüm Jane ile çalışmaya devam edemeyeceğim. Erişilebilir bir alana sahip olmaktansa koku yayıcıları kullanmaya daha fazla bağlı olmaları talihsiz bir durumdur.

Comments are closed.