Skinney Medspa

4.9
(194)

Skinney Medspa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 37 W 57th St Floor 2, New York – USA

Telefon : (212) 371-1200

Skinney Medspa Yol Tarifi

Skinney Medspa

Skinney Medspa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 37 W 57th St Floor 2, New York – USA olan Skinney Medspa, işletmesine (212) 371-1200 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skinney Medspa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Skinney Medspa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Skinney Medspa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Skinney Medspa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Skinney Medspa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Skinney Medspa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Skinney Medspa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Skinney Medspa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 194

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Skinney Medspa Yorumları

  1. Şimdiye kadarki en iyi deneyim! Bir çok yere gittim ama bu tek kelimeyle harika. Uzayı seviyorum! Ve ilk CoolSculpting Elite seansım için gittim ve sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum! Ancak kesinlikle SKINNEY Med Spa, Coolsculpting, Coolsculpting Elite, Minimum ile Kesintisiz, FDA Onaylı, inatçı yağları hedef alan en iyi sağlayıcıdır.
    Teşekkür ederimuuu! ????????????

  2. Bu tesisi yeterince tavsiye edemem! Alexa çok harika, yetenekli ve sabırlı. Müşteriye gereksiz hizmetleri zorlamaz, bunun yerine endişelerinizi dinler ve oradan çalışır. Salon, rahatlatıcı bir ambiyans ile tertemiz; her yerden ulaşmak kolaydır. Bu sabah aynaya baktım ve sonuçlarımdan çok memnunum. Başka bir yere gitmezdim!

  3. Amanda tek kelimeyle harika! Burada tedaviye başladığım andan itibaren çok tatlı, bilgili ve beni çok rahat hissettirdi! 3 cilt peeling ve lazer epilasyon tedavisinden sonra, saçlarımı yüzümden tekrar uzaklaştırma konusunda kendime güvenimi yeniden kazandım. Gerçekten işe yaradığı için vi peeling, lazer epilasyon ve çatlaklar için mikro iğnelemeyi kesinlikle tavsiye ediyorum… Sonuçlarımdan çok memnunum!

Comments are closed.