Link Cosmetic & Beauty Center Powderp

3
(8)

Link Cosmetic & Beauty Center Powderp adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : koop. mah. Şair sırrı hanım sk. yeni Cihan Apt. Kat:1 No:2, Yenişehir – Diyarbakır

Telefon : (0412) 224 60 16

Link Cosmetic & Beauty Center Powderp Yol Tarifi

Link Cosmetic & Beauty Center Powderp Diyarbakır ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi koop. mah. Şair sırrı hanım sk. yeni Cihan Apt. Kat:1 No:2, Yenişehir – Diyarbakır olan Link Cosmetic & Beauty Center Powderp, işletmesine (0412) 224 60 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Link Cosmetic & Beauty Center Powderp ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Link Cosmetic & Beauty Center Powderp yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Link Cosmetic & Beauty Center Powderp hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Link Cosmetic & Beauty Center Powderp ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Link Cosmetic & Beauty Center Powderp ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Link Cosmetic & Beauty Center Powderp için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Link Cosmetic & Beauty Center Powderp bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Link Cosmetic & Beauty Center Powderp sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Link Cosmetic & Beauty Center Powderp Yorumları

 1. HİZMETLERİMİZ
   LAZER EPİLASYON
   İĞNELİ EPİLASYON
   CİLT BAKIMI
   LEKE TEDAVİSİ
   SELÜLİT TEDAVİSİ
   AKNE TEDAVİSİ
   PRP İŞLEMİ
   MEZOTERAPİ
   ZAYIFLAMA
   KİMYASAL PEELİNG
   DERMOKOZMETİK BAKIM

 2. bu işletmeye gittim ne müsteri memnuyeti ilgilenme var nede randevu sistemi var işlemi alan kişilerin belgeleri yok 17 yaşında personel ne işlem bilebilirki
  tafsiye etmıyorum

Bir cevap yazın