Manhattan Laser Centers

4.9
(117)

Manhattan Laser Centers adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 50 W 56th St Floor: 2, New York – USA

Telefon : (212) 753-8888

Manhattan Laser Centers Yol Tarifi

Manhattan Laser Centers USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 50 W 56th St Floor: 2, New York – USA olan Manhattan Laser Centers, işletmesine (212) 753-8888 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Manhattan Laser Centers ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Manhattan Laser Centers yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Manhattan Laser Centers hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Manhattan Laser Centers ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Manhattan Laser Centers ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Manhattan Laser Centers için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Manhattan Laser Centers bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Manhattan Laser Centers sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 117

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Manhattan Laser Centers Yorumları

  1. Bikini epilasyonumu Manhattan Lazer Merkezinde yaptırdım. Yer çok temiz ve hoş bir atmosfer. Tina çok kibar, bilgili ve profesyonel. Başlangıçta utangaçtım. Tina, tedavi olmak için özel alanımı gösterme konusunda kendimi çok rahat hissettirdi. Müvekkiline arkadaşı gibi davranıyor. Lazer epilasyon düşünen varsa, burayı şiddetle tavsiye ederim.

  2. 56th Street ofisinde birkaç yıldır bir müşterim var ve burası gerçekten çok parlak ve temiz. Sahipleri, çalışanları ve lazer teknisyenleri, hepsi çok saygılı, nazik ve sağladıkları hizmetler için güçlü bir şefkate sahipler. Lazer epilasyon için aldığım hizmetlerden çok memnun kaldım. gerçekten Gigi

  3. Tina ve ekibi kesinlikle harika. Birkaç yıl boyunca onları göreceğim, her zaman çok bilgili, sonuç odaklı ve etkileşim kurmaktan zevk aldılar. Tüm lazer epilasyon ihtiyaçlarınız için Manhattan Lazer Merkezlerini şiddetle tavsiye ediyorum!

  4. Tina gerçekten profesyonel, konuşmak için harika ve çalışma alanını gerçekten biliyor. Tüm randevularda çok zaman verimlidir ve kişisel durumunuza göre sizin için en iyi tedaviyi içtenlikle önerir. Şiddetle tavsiye ederim!

Bir cevap yazın