Maryam Collahi Medspa

4.8
(202)

Maryam Collahi Medspa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1118 Homer St #111, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 338-9434

Maryam Collahi Medspa Yol Tarifi

Maryam Collahi MedSpa

Maryam Collahi Medspa British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1118 Homer St #111, Vancouver – British Columbia, Canada olan Maryam Collahi Medspa, işletmesine (604) 338-9434 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maryam Collahi Medspa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maryam Collahi Medspa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maryam Collahi Medspa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maryam Collahi Medspa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Maryam Collahi Medspa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maryam Collahi Medspa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maryam Collahi Medspa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maryam Collahi Medspa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 202

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Maryam Collahi Medspa Yorumları

  1. Mikrobladingimi çok yetenekli ve tutkulu bir sanatçı olan Cecilia ile yaptırdım. Kaş rengim ve şeklimin sonuçları hoşuma gitti ve şimdi çok fazla iltifat alıyorum. Annem de buraya gelmesi gerektiğine inanıyor! Henüz ikinci rötuş seansımı tamamlamamış olsam da, stüdyoyu tekrar ziyaret edeceğim için çok heyecanlıyım. Maryam ve yetenekli ekibine teşekkür ederiz. Buradaki insanları ve hizmeti SEVİYORUM!

  2. Cecilia, şimdiye kadar sahip olduğum en iyi kaş teknisyeni! O çok detaylı odaklı ve sohbet etmek çok güzel. Beni işiyle kutsadıktan sonra kaşlarımda ne kadar çok iltifat almam şaşırtıcı. Kaş alma, renklendirme, mikro bıçaklama ve diğer birçok hizmet için onu görmeye gelmenizi kesinlikle tavsiye ederiz!

  3. Kaşlarımı burada lamine ettim ve %100 tavsiye ederim. Çok arkadaş canlısıydılar ve Hanna çok verimli bir şekilde harika bir iş çıkardı ve kaşlarımdan çok memnunum! kesinlikle geri geleceğim.

  4. İlk kez herhangi bir kirpik/kaş hizmeti aldım, bu yüzden ne bekleyeceğimden emin değildim ama sonuçlardan çok memnunum. Hanna harika bir iş çıkardı ve yaptığı işe büyük özen gösterdi. Sarışınım ve açık tenliyim, bu yüzden genellikle her gün makyaj yaparım, aksi halde solgun görünüyordum. Kirpik/kaş renklendirme, kaş laminasyonu ve kirpik lifting yaptırdım ve makyajsız dışarı çıkarken tamamen kendime güvendiğimi söyleyebilirim ki bu benim için tipik bir durum değil.

Comments are closed.