Urban Body Laser

4.6
(132)

Urban Body Laser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 777 Hornby St #860, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 696-5506

Urban Body Laser Yol Tarifi

Urban Body Laser

Urban Body Laser British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 777 Hornby St #860, Vancouver – British Columbia, Canada olan Urban Body Laser, işletmesine (604) 696-5506 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Urban Body Laser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Urban Body Laser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Urban Body Laser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Urban Body Laser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Urban Body Laser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Urban Body Laser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Urban Body Laser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Urban Body Laser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 132

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Urban Body Laser Yorumları

  1. Buradaki personel çok sıcak ve çok tatlı! Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli hizmetler var! Lazer epilasyon sistemi, geçmişte kullandığım diğer makinelere göre hızlı verimli ve daha az acı verici. Genel olarak burayı herhangi bir arkadaş veya aile üyesine tavsiye ederim.

  2. Burayı seviyorum!! Personel, hepsi çok bilgili ve nazik! Neredeyse bir yıldır lazer epilasyon için onlara gidiyorum ve sonuçlar hayal ettiğimden daha iyi. Kliniğin kendisi güzeldir ve her yönüyle olağanüstü bir müşteri deneyimi sunmak için her zaman yukarıda ve öteye giderler.

Comments are closed.