Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu

4
(4)

Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Semerciler, Anbarlı sok No:1 D:101, Adapazarı – Sakarya

Telefon : 0534 746 84 29

Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu Yol Tarifi

MB ESTETİK VE GUZELLİK SALONU

Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu Sakarya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Semerciler, Anbarlı sok No:1 D:101, Adapazarı – Sakarya olan Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu, işletmesine 0534 746 84 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mb Esteti̇k Ve Guzelli̇k Salonu Yorumları

  1. Çok ilgililer güler yüzlü çalışanları var sizleri memnun edip gönderiyolar her sorununuzu cözüyolar buz lazere gidiyorum cok memnunum teşekkür ederiz MB AİLESİ ????

  2. İnanılmaz ilgisizler 6 seans oldu hala bişi yok yani ben aramasam çağıracakları da yok 2 ay oluyor nerede ise randevu saatinde gidiyorum rahat yarım saatten fazla bekletiyolar çalışanlar sürekli değişiyor işi bilmeyen arkadaşlar giriyor 5 seans girdim kol altına koku oluyormuş normalde işlem sırasında bende 6. Seanta fark ettim ilk defa başka bir hanımefendi girdi fark ettim sordum bu olması gerekli dedi önceki giren arkadaşlar 5 sny de kol altı yapıyordu anlamadım gitti 20 günde bir gelmek istiyorum dedim tamam dediler ne zaman geleyim dedim ararız biz dediler 2 ay oldu hala ses soluk yok lanet olsun keşke başka yere gitse idim ????

Comments are closed.