Medica As Güzellik

2.7
(61)

Medica As Güzellik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Namık Kemal, Adres, Sütçü İmam Cd. No:90 D:aire: 4, Ümraniye – İstanbul

Telefon : 0551 586 06 70

Medica As Güzellik Yol Tarifi

Medica As Güzellik

Medica As Güzellik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Namık Kemal, Adres, Sütçü İmam Cd. No:90 D:aire: 4, Ümraniye – İstanbul olan Medica As Güzellik, işletmesine 0551 586 06 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Medica As Güzellik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Medica As Güzellik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Medica As Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Medica As Güzellik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Medica As Güzellik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Medica As Güzellik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Medica As Güzellik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Medica As Güzellik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 61

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Medica As Güzellik Yorumları

  1. medica as güzellik merkezine gittiğimde gayet sıcak ve samimi bir şekilde karşılandım arkadaşımın tavsiye üzerine gittim gayet memnun kaldım yorumlara bakarak karar vermeyin derim gayet ilgililer işlemleri de başarılı.

  2. Çok çeşitli işlemleri olan bir yer. cilt bakımı ve epilasyon konusunda çok çok memnun kaldım etrafımdakilere de öneriyorum. Çok sevecen aile gibi ve işlerini çok iyi yapan çalışanları var işletme olarak müşteriye değer veriyorlar.

  3. Ben buraya Lazer epilasyon için geldim bir çok kandırmayla bana imza attırdılar sınırsız alexsansır lazer epilasyon paketi aldım 15 seans gittim sınırsız olduğu halde artık sizi alamayız dediler şuan türler eskisinden daha çok ve daha kalın kesinlikle gitmeyin verdiğim para haram zıkkım olsun boğazınızda kalsın. İğrenç ötesi bir işletme!!! personeller aşşırı tecrübesiz kaç makinanın kaç derece olmasını bile bana soranlar oldu zaten bir giren personel bidaha girmiyor takibiniz yapılmıyor 2 kere yanık olayı yaşadım tecrübesiz ve beceriksiz çalışanlardan dolayı!!! İşletmenin sahipleride hiç bir şekilde memnuniyet peşinde koşmuyor tek dertleri daha nasıl para koparabilitiz. TAMAMMRN HAYAL KIRIKLIĞI İĞRENÇ NİR YER SAKINA GİTMEYİN ALDIĞINIZ RADYASYONA DEYMEZ. Allah paramı yedirmesin onlara İNŞALLAH. Haram zıkkım olsun.

  4. Asla asssllllaa gitmeyin. Hem ilgisizler hemde temiz değiller. İlk zamanlar gittiğim seansta koruyucu gözlük veriyorlardı sonra onu da vermediler tamamen para koparmaya çalışıp anlaşmayı yapınca hiç ilgilenmemeye başlıyorlar. insan sağlığını umursamıyorlar. Ve en önemlisi lazer epilasyon da hiçbir fayda görmedim. Paranıza yazık edersiniz.

  5. Berbat bir isletme ve korkunç bir lazer faciası
    Gidenlere tavsiyem orjinal lazer kullanmıyorlar sadece Ütüleme işlemi yapıyorlar kılın mılın gittiği yok çektiğiniz acıyla ve verdiğiniz parayla kalakalırsınız. Galos veya dezenfektan yok acaba çağımız salgınından haberleri var mı bilmiyorum.
    Size sadece para olarak bakıldığını fark ediyorsunuz sonrasında , ilgi yok canım yandı dediğinizde sizi ciddiye alan yok hâlbuki en hassas islemdir. Temizlik cok yüzeysel yapılmış. Lazer başlığı kontrol bile edilmiyor benden önce kime değdi Allah bilir. Canımız kıymetli böyle ucuz yerlere emanet etmeyin

Comments are closed.