Medical Rejuvenation Centre

4.9
(462)

Medical Rejuvenation Centre adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1281 W Georgia St #701, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 763-7546

Medical Rejuvenation Centre Yol Tarifi

Medical Rejuvenation Centre

Medical Rejuvenation Centre British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1281 W Georgia St #701, Vancouver – British Columbia, Canada olan Medical Rejuvenation Centre, işletmesine (604) 763-7546 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Medical Rejuvenation Centre ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Medical Rejuvenation Centre yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Medical Rejuvenation Centre hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Medical Rejuvenation Centre ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Medical Rejuvenation Centre ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Medical Rejuvenation Centre için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Medical Rejuvenation Centre bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Medical Rejuvenation Centre sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 462

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Medical Rejuvenation Centre Yorumları

  1. Frances Chen ve asistanı Ana çok dikkatliydi. Frances kendi ülkesinde bir kozmetik cerrahtı. O çok bilgili ve sabırlı. Gelecekteki kozmetik ihtiyaçlarımı planlamasına izin verdiğim için kendimi çok rahat hissediyorum. Tesis çok yeni ve moderndi. Şiddetle tavsiye ederim.

  2. Frances ile yer ayırttım. Frances ve asistanı (T_T adını unuttuğum için çok üzgünüm) çok iyi ve arkadaş canlısıydı. Muhtemelen kimsenin fark etmeyeceği bir şey için gittim ama Frances endişemi o kadar hızlı ve doğru bir şekilde anladı ki! Endişelerime ve dileklerime gerçekten saygı duyduğunu ve ayrıca yüz estetiği için harika bir göze sahip olduğunu hissettim. Profesyonel tavsiyesi ve tedavisi için ona çok müteşekkirim.

Comments are closed.