Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic

4.7
(185)

Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1140 Homer St #250B, Vancouver – British Columbia, Canada

Telefon : (604) 566-4569

Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic Yol Tarifi

Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic

Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic British Columbia, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1140 Homer St #250B, Vancouver – British Columbia, Canada olan Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic, işletmesine (604) 566-4569 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 185

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Skinglow Laser & Rejuvenation Clinic Yorumları

  1. Hayatım boyunca ağrılı kistik akne ile mücadele ettim ve hatırı sayılır miktarda akne izlerim oldu. Neye ihtiyacım olduğu hakkında hiçbir fikrim olmadan içeri girdim ve yolun her adımında bana rehberlik ettiler. Ağrısız ve sıcak havlular ve yüz masajı ile tamamlanmış çok rahatlatıcı bir deneyim olan bir mikro iğneleme tedavisi aldım! Tam bir kaplıcadaymışım gibi hissettim! Alanın vibe kusursuz. Tüm ekip tarafından gerçekten ilgilenildiğini hissettim. Onlar çok profesyonel, bilgili ve arkadaş canlısı. Gerçekten önemsediklerini ve her bir vakayı benzersiz bir şekilde ele aldıklarını hissettim ve her şeyi net bir şekilde açıkladılar. Eşsiz ihtiyaçlarım için tüm doğru ürünlerle eksiksiz bir cilt bakım rutini ile ayrıldım. Ve sattıkları her ürünün içeriğinin kalitesine çok dikkat ediyorlar ki bu benim için önemli. Sert kimyasallar olmadan tamamen doğal ve en son teknoloji. Bu, hepsini tek başına çözmeye çalışmaktan çok daha iyiydi ve onları bulduğuma gerçekten sevindim. Şimdiye kadarki sonuçlardan çok etkilendim ve kesinlikle daha fazla ME zamanı için geri geleceğim!!!

  2. Skinglow, cilt bakımı ihtiyaçlarım için kliniğe gitmem oldu. Mikro iğneleme tedavilerini ve promosyonlarına her zaman boynu dahil etmelerini ve bunun için ekstra ücret almamalarını seviyorum. Klinik her zaman temiz tutulur ve personel çok yardımsever, güler yüzlü, profesyonel ve uzlaşmacıdır. Onları tavsiye ederim!

Comments are closed.