Medusa Esteclinic Mağusa

1
(1)

Medusa Esteclinic Mağusa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İsmet İnönü Blv, Gazimağusa – WHJ+7C Famagusta

Telefon : (0392) 365 11 55

Medusa Esteclinic Mağusa Yol Tarifi

Medusa Esteclinic Mağusa

Medusa Esteclinic Mağusa WHJ+7C Famagusta ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İsmet İnönü Blv, Gazimağusa – WHJ+7C Famagusta olan Medusa Esteclinic Mağusa, işletmesine (0392) 365 11 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Medusa Esteclinic Mağusa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Medusa Esteclinic Mağusa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Medusa Esteclinic Mağusa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Medusa Esteclinic Mağusa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Medusa Esteclinic Mağusa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Medusa Esteclinic Mağusa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Medusa Esteclinic Mağusa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Medusa Esteclinic Mağusa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Medusa Esteclinic Mağusa Yorumları

  1. Soprano ice platinum cihazımız diye çağırıp sonra o Lefkoşe kliniğimizde deyip soğutma derecesini bile bilmediği cihazla uygulama yapmaya yeltenen hemşireleri olması komik , ilk gidişimdi ve bütün zamanıma mal oldu işlem yaptırmadan geri çıkmak doğru bir karardı. Tavsiye edilecek bir yanı yok.

Comments are closed.