Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu

4.3
(8)

Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Öğretmenevleri, Ömer Bedrettin Sk. No.18/3, Meram – Selçuklu/Konya

Telefon : (0332) 290 28 78

Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu Yol Tarifi

Melilife lazer Epilasyon Güzellik Salonu

Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Öğretmenevleri, Ömer Bedrettin Sk. No.18/3, Meram – Selçuklu/Konya olan Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu, işletmesine (0332) 290 28 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Melilife Lazer Epilasyon Güzellik Salonu Yorumları

  1. Lazer epilasyon ve cilt bakımı yapıyorlar

  2. Böyle bir bakım yok hiç bi yerde çok mutlu etti bu bakım beni

  3. Diğer hizmetlerini bilmiyorum ancak iğneli epilasyonda ASLA tavsiye etmeyeceğim bir yer. O kadar dikkat etmeme rağmen yüzüm mahvoldu çok sayıda leke kaldı. Uygulama esnasında elektrik akımının doğru uygulanmaması sonucu sürekli deri yanmasına maruz kaldım. Yüzüm kan içindeydi. Göz altım yumruk yemiş gibi morardı. Tribe maruz kalıp uygulamanın aleyhinize daha ağır bir sonuç çıkarmaması için uyarıda yapamıyorsunuz. Uyarı yapsanız bile kıl folekülü kaynaklı , şu kadar milim derine inilmeden kaynaklı vs teknik süslü cevaplar veriliyor sizde mecburen yemiş numarası yapmak durumunda kalıyorsunuz. Uzun süre geçmeyecek ve sürekli koruman gerekecek lekelerden dolayı psikolojik yıpranmanın yanında uygulama yapılan kılların tekrar çıkması uygulamanın başarısız ve işgenceden ibaret olduğunun göstergesidir. İşin ehli değilseniz bu işi yapmayın ve insanların hayatlarını karartmayın.

    Edit : Uygulama üzerinden 7-8 AY geçmesine rağmen lekeler ve doku yanması nedeniyle oluşan çukurlar halen geçmedi ve maalesef lekeler geçse de çukurlar kalacak. Yaşattığınızı yaşayın başka söylenecek bir söz kalmıyor.

Comments are closed.