Mellolaser

4.9
(15)

Mellolaser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Disponentgatan 11, Malmö – Sweden

Telefon : 073-342 82 12

Mellolaser Yol Tarifi

Mellolaser Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Disponentgatan 11, Malmö – Sweden olan Mellolaser, işletmesine 073-342 82 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mellolaser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mellolaser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mellolaser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mellolaser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mellolaser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mellolaser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mellolaser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mellolaser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mellolaser Yorumları

  1. Mükemmel yanıt. Bana tavsiye verdiğiniz ve uzmanlığınızı paylaştığınız için teşekkür ederiz. Esneklik ve yardım etme istekliliğiniz için gerçekten minnettarım ve eklediğiniz iş ve ekstra zaman için kişisel minnettarlığımı ifade etmek istedim.
    Şiddetle tavsiye edilir!

    Saygılarımla
    Maja

  2. Devam eden bir dövme silme sürecindedir. Çok profesyonel ve inanılmaz derecede uygun fiyatlı, ancak en iyisi, ağrı eşiği aşıldığında çok hassas olması ve devam etmeden önce iyileşmesine izin vermesidir.
    Müşteri hizmetleri için 5+

Bir cevap yazın