Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇

2.5
(16)

Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kooperatifler, Ekinciler Cd. No:16, Yenişehir – Diyarbakır

Telefon : (0412) 224 20 27

Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ Yol Tarifi

Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ Diyarbakır ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kooperatifler, Ekinciler Cd. No:16, Yenişehir – Diyarbakır olan Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇, işletmesine (0412) 224 20 27 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mensi̇s Güzelli̇k Merkezi̇ Yorumları

  1. Kesinlikte tavsiye etmiyorum. Peşin para alıp sallamasyon asık suratlı profesyonellik dışı çalışıyorlar. Hem epilasyon hem cilt bakımı hizmeti aldım bin pişmanım. Satış esnasındaki ilgi ve ısrar sizi yanıltmasın. Cilt bakımı diye bi tane maske yapıp gönderiyorlar. Epilasyon yaparken koruyucu aparatları kullanmıyorlar. Ayrıca temizlik de sıfır.

  2. Tam baş belaları istediklerini alamadan çıkış yok
    Bu işin gargarası çok iyi ilgileniyolar

  3. Müşterilerle çok ilgileniyorlar çok memnunum işlemleri ve guleryuzleri çok iyisinizzz ????

  4. Verilen seans saatleri ile işleme başlama saatleri asla tutmuyor en az 1 saat bekliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir