Mj Studio

4.9
(21)

Mj Studio adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Upplandsgatan 74, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-409 371 11

Mj Studio Yol Tarifi

MJ Studio

Mj Studio Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Upplandsgatan 74, Stockholm – Sweden olan Mj Studio, işletmesine 08-409 371 11 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mj Studio ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mj Studio yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mj Studio hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mj Studio ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Mj Studio ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mj Studio için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mj Studio bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mj Studio sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mj Studio Yorumları

 1. Bu yılın başında sizlerle klasik bir pedikür yaptırdım. Pedikür sırasında iyi hissettirdi ve tepki verdiğim tek şey, “planladığında” topuğun bir yerinde oldukça fazla kanamaya başlamamdı. Beni tedavi eden kadın birkaç kez iyi olup olmadığımı sordu ama eve yürümeye başlayana kadar bir şeylerin ters gittiğini fark etmemiştim. Sonra iki topuğum da o kadar acıdı ki otobüste topallayarak ilerledim. Eve geldiğimde, bir topukta üç, diğerinde iki olmak üzere beş yerim kanıyordu, o kadar ki kışlık botlarımın astarı kan içindeydi. Levhalarda düzensiz taşlama ve çok derine indiği belli olan birkaç “çentik” var. O kadar çok ağrıyordu ki, ne sırt üstü (topuklarım şilteye değdiğinde) ne de karnım (battaniye batan yaralara değdiği zaman) üzerinde uyuyamıyordum. Bunu bilerek yapmadığını anlıyorum ama tedavi sırasında bir şeylerin ters gittiğini söylemediği için üzgünüm.

  Bu tedavinin reklamını yaptım ve ayaklarımın nasıl göründüğünü (kanlı ve ağrılı) gösterdikten sonra para iadesi aldım, ardından facebook sohbeti aracılığıyla ücretsiz bir tedavi teklif edildi, ancak o zamandan beri Ocak ayında yazdığım son mesajıma yanıt alamadım. Başka bir deyişle, salona hatalarını düzeltmesi için 7 aydan fazla zaman verdim ama çok hayal kırıklığına uğradım, bu yüzden başkalarını bu yere gitmeleri için uyarmak istiyorum.

 2. İlk fırsat ne kadar iyi olursa olsun, profesyonel bir terapist ve iyi bir yüz bakımıydı. İkinci kez, hiç de değil. Terapist aynı zamanda birini eğitti ve bir müşteri olarak bana dikkat etmedi ve tedavinin kendisi bundan sonra oldu, yani. iyi değil.

  Ancak, salonla e-posta yoluyla iletişim kurduktan sonra, kötü deneyimim ciddiye alındı ​​ve aynı tedaviye ücretsiz bir ziyaret teklif edildi, bu güzeldi. Sonra olumlu eleştiriler alabilecek bir yer gibi geldi. Yakında tedaviyi rezerve edeceğim ??

 3. Birkaç tedavi denediniz; ayak bakımı, temporomandibular eklem tedavisi ve yüz bakımı, herkesi çok mutlu ediyor. Çok hoş, bilgili ve kararlı personel.

 4. Ağrılı ve yorgun hissettiklerinde ayaklar için en iyi sağlık hizmeti! Tedaviden önce zor geliyor, sonrası havada yürümek gibi ????

 5. Tedaviyi ihtiyaçlarınıza göre şekillendiren bilgili ve kararlı personel.

 6. Kaşlarımdan çok memnunum. Julia profesyonel ve yaptığı şey hakkında çok bilgili.

 7. Düğünümden önce 4 tedavi rezervasyonu. Bir gün önce rezervasyonlarım vb. hakkında hatırlatmalar aldım. İlk tedaviden 10 dakika önce beni salona götürdü ve salon karanlıktı. Kimse açmadan aradı. Bazı tedavilerin devam ettiğini düşündüm, bu yüzden dışarıda bekledim (yağmurda). Tedavimin başlamasına 3 dakika kala telefonlarını aradım, cevap yok. Herhangi birinin ortaya çıkması durumunda 30 dakika daha kaldı. Kapı zilini ve telefonda 3 kez daha çaldı ve mesaj bıraktı. Ellies ile rezervasyon yapmak istiyorsanız, rezervasyonunuzu alıp gerçekten gelmelerini sağlamak için önceki günlerde arayın ve iki kez kontrol edin. Şimdi düğünden önce güzelleşmek için boş zamanı olan başka salonlar aramak için panik yapmam gerekiyor.

 8. Taze salon ve güler yüzlü personel! Tavsiye etmek!

Comments are closed.