My Laser Clinic By Lucerne Clinic

5
(3)

My Laser Clinic By Lucerne Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Seidenhofstrasse 9, Luzern – Switzerland

Telefon : 041 511 80 80

My Laser Clinic By Lucerne Clinic Yol Tarifi

My Laser Clinic by Lucerne Clinic

My Laser Clinic By Lucerne Clinic Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Seidenhofstrasse 9, Luzern – Switzerland olan My Laser Clinic By Lucerne Clinic, işletmesine 041 511 80 80 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca My Laser Clinic By Lucerne Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan My Laser Clinic By Lucerne Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. My Laser Clinic By Lucerne Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak My Laser Clinic By Lucerne Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan My Laser Clinic By Lucerne Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. My Laser Clinic By Lucerne Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. My Laser Clinic By Lucerne Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada My Laser Clinic By Lucerne Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

My Laser Clinic By Lucerne Clinic Yorumları

  1. Ben de gençlik günahımdan olabildiğince çabuk kurtulmak istiyorum ve bu yüzden Lucerne Kliniğinde Fast Track Lazer Yöntemi ile dövmemi sildirmeye karar verdim.
    Geçen hafta, son derece samimi ve yetkin olan Bayan Mambelli ile ikinci seansı yaptım.
    Zaten 1. seanstan sonra, dövmenin daha açık bölümleri artık görünmüyordu. Şimdi 2. tedaviden sonra siyah rengin bir kısmı yok oluyor.
    Çok memnunum ve dövmenin yakında tamamen bittiğini görmek için şimdiden sabırsızlanıyorum 🙂

Comments are closed.