Nc Clinic

4.9
(48)

Nc Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Unit 1, Temple Buildings, 23 Bath Ln, Newcastle upon Tyne – UK

Telefon : 0191 230 1481

Nc Clinic Yol Tarifi

NC Clinic

Nc Clinic UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Unit 1, Temple Buildings, 23 Bath Ln, Newcastle upon Tyne – UK olan Nc Clinic, işletmesine 0191 230 1481 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nc Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nc Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nc Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nc Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nc Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nc Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nc Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nc Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nc Clinic Yorumları

  1. NC kliniğindeki tedavim beni çok heyecanlandırdı – kızlar çok profesyonel ve gerçekten iyi tavsiyeler ve ihtiyaçlarıma göre hazırlanmış mükemmel bir hizmet sundular. Çenemin her iki yanında koyu renk sakallar fark etmeye başladım ve bu beni gerçekten rahatsız etti ve yıllarca yolmayla uğraştıktan sonra işler daha da kötüye gidiyordu. Dürüst olmam gerekirse, lazer epilasyonun maliyeti konusunda tereddütlüydüm ama seans başına ödeme yapabilmek harika bir seçenekti ve bu kadar erken dönemde bu kadar önemli sonuçları görmek gerçekten her kuruşuna değdi! Teşekkürler bayanlar! şiddetle tavsiye ederim xxx

  2. Böyle samimi ve profesyonel bir salon. Bu kliniği yöneten kızların ikisi de kendi alanlarında gerçek uzmanlar gibi görünüyor ve en iyi sonuçların nasıl alınacağı konusunda tavsiye vermekte harikalar. Hizmet harikaydı ve sonuçları seviyordu. Şiddetle tavsiye ederim!

  3. Burada Nicola ile yüz kılı tedavisi gördüm ve o süper oldu. Her fırsatta sağlığımı ön planda tuttu ve eğitim ve kozmetik konusunda gerçek bir tutkusu olduğunu söyleyebilirsiniz. Kişisel dokunuşun yanı sıra kalite ve paranın değerinden emin hissetmeyi bıraktım. Her şeyden önce tavsiye edilir.

  4. Hayatımı değiştiren en iyi lazer epilasyon. İlk birkaç tedaviden sonra saçlarımın büyümesinde büyük bir fark fark ettim. Sahipleri sonuca önem veriyor. Kaç tedaviye ihtiyaç duyulacağı ve lazerle hangi alanların işe yarayacağı konusunda dürüstler. Fiyatlandırma hizmet standardını yansıtır.
    Cherry ve Nicki lazer konusunda inanılmaz derecede bilgili ve verdikleri tavsiyeler birinci sınıf. Şiddetle tavsiye ederim – Çok teşekkür ederim.

Comments are closed.