Nets Club Güzellik Salonu

4.2
(23)

Nets Club Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 80. Sk. No:12, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 28 88

Nets Club Güzellik Salonu Yol Tarifi

Nets Club Güzellik Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 80. Sk. No:12, Bornova – İzmir olan Nets Club Güzellik Salonu, işletmesine (0232) 388 28 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nets Club Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nets Club Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nets Club Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nets Club Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Nets Club Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nets Club Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nets Club Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nets Club Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nets Club Güzellik Salonu Yorumları

  1. Bulunduğu lokasyon ve ferahlığı bahçesi mesafeye gösterilen özen çok hoş henüz uygulama yaptırmadım ama mekan olarak temiz ve personel denetimli ve güler yüzlü.

Bir cevap yazın