Yeliz Demirel Güzellik Merkezi

3.7
(6)

Yeliz Demirel Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:11 K:1 D:1 Taşdemirler Apt, Bornova – İzmir

Telefon : 0537 063 80 84

Yeliz Demirel Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Yeliz Demirel Güzellik Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:11 K:1 D:1 Taşdemirler Apt, Bornova – İzmir olan Yeliz Demirel Güzellik Merkezi, işletmesine 0537 063 80 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeliz Demirel Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeliz Demirel Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeliz Demirel Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeliz Demirel Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Yeliz Demirel Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeliz Demirel Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeliz Demirel Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeliz Demirel Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yeliz Demirel Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Nasıl bir işletme ki bir kaç hafta içerisinde 2 farklı günde müşterileri mantar kapabiliyor. Kendilerini savunma şekilleri böyle bir olay olsun istemezdik. Bu şansızlık veya talihsizlik değil bu hijyenin olmadığını gösteren bir olay. Zaten gerekli yerlere şikayetlerimi yaptım.

Bir cevap yazın